گفته های علی پروین درباره پیروزی ایران مقابل امریکا

تیم ملی والیبال روسیه را دوبار در خاک این کشور برد تا علی پروین ذوق و شوق کند. او که خودش زیاد والیبال بازی می کند، درباره بهترین بازیکن تیم ملی در بازی روسیه می گوید: «این پسره شماره یک، اسمش چی بود؟ آهان، شهرام محمودی. خیلی خوب بود. میرزاجانپور هم همینطور اما این پسره سعید معروف یک چیزه دیگه اس. خیلی خوب پاس می ده.»

او دربازه بازی توضیح می دهد: «بچه ها عالی کار کردند. من که بازی شان را می بینم، عشق می کنم. باید با لهستان برای صعود از گروه رقابت کنیم.» اما علی پروین هم برای حمایت از والیبالی ها به ورزشگاه آزادی می رود؟ «خیلی دوست دارم برم. انشالله اگه فرصت شد، حتما.»

منبع:خبر ورزشی

سايت تفريحي|تظاهر|اس ام اس|فيلم|سريال|خنده پروین ,علی ,بازی ,» ,ها ,روسیه ,علی پروین ,خیلی خوب ,تیم ملی ,ایران مقابل ,گفته های ,ایران مقابل امریکا ,پیروزی ایران مقابل ,درباره پیروزی ایران ,پروین درباره پیروزیمنبع

زمان واریز یارانه آذر 98

چین خطاب به آمریکا: در امور داخلی ما مداخله نکن!

بریدن گوش دانش آموز توسط معلم

وصیت نامه شادمهر عقیلی در اینستاگرام

دانلود اهنگ سریال آرام می گیرم علی لهراسبی

عکسی خاطره انگیز از مهران مدیری در دوم دبستان

زمان واریز یارانه در ماه 95 اعلام شد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

آشپزی خرید اینترنتی سیم خاردار تبری سانا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. طرح های گرافیکی دندانپزشک خوب در تهران روزگار سرد آرامش کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد دانشجوی کارشناسی ویزیت پزشک در منزل